Projekty

Pozrite si projekty, na ktorých sme spolupracovali. Každý projekt je individuálny, a preto si vyžaduje osobný prístup. Dávame si záležať na tom, aby sa predstava autora naplno zhmotnila v dizajne a v hlavnej myšlienke diela. Zabezpečujeme spoluprácu medzi profesionálmi, ktorí vedia projekt obohatiť. Komplexne sa staráme o všetky špecifické detaily. Podporujeme inovácie a kreativitu. Inšpirujte sa našou kooperáciou profesionálov a projektovým manažmentom, ktoré vytvorili tieto nevšedné diela. Kontaktujte nás a vytvorte svoj nový projekt s nami.

Ortopedická klinika

Moderná ortpedická klinika na výmere viac ako 1300 m2 zahŕňa priestory ambulantnej starostlivosti, špičkového RTG pracoviska, vlastnej výdajne ortopedicko- protetických pomôcok. V budove sa ďalej nachádza aj výroba ortopedicko-protetických pomôcok a komplexná administratíva pre riadenie kliniky.

Apartman houses Mýto pod Ďumbierom

Apartmánový dom Mýto pod Ďumbierom bol spracovaný za účelom marketingovej reklamy. Vizualizácie napomohli pri predaji a prezentovaní investičného projektu.

Polyfunkčná stavba, Dom služieb

Moderná rekonštrukcia socialistickej výstavby. Architektonický návrh s prepracovaním do detailov. Zrekonštruovaná stavba mala silne pozitívny ohlas u obyvateľov mesta a dodnes je pre nás pýchou dať si tu dobrú kávu.

Administratívne priestory Bird&Bird

Premyslené technické riešenia a koordinácia realizácie. Výsledkom úspešnej spolupráce s firmou Spaceplan bol elegantný priestor a vytvorené profesionálne pracovné prostredie.

Administratívne priestory Astra Zeneca

O tom, ako významne vplýva pracovné prostredie na výkonnosť a spokojnosť zamestnancov sa hovorí veľa. My sme mali možnosť spolupracovať pri tvorbe tohto výnimočného pracovného priestoru, ktorý si všimla aj odborná porota a verejnosť v súťaži Office roka 2017.

Rodinné sídlo

Typická mestská zástavba v centre Trnavy. Cieľom architektúry nebolo významne zmeniť tvar domu, avšak vdýchnuť mu odlišnosť a eleganciu. Čo sa jednoduché zdá na povrchu , prinieslo technickú náročnosť dokumentácie a potrebu zamyslieť sa nad mnohými prvkami trochu inak.

Rezidenčná vila

Veľkolepá architektúra s prvkami južanského temperamentu. Výnimočný interiér a dôraz na absolútnu súhru architektúry, technických detailov a interiéru.

Polyfunkčná stavba KROSS HOUSE

Práca s moderným CLT a prefabrikovaným skeletovým systémom zo 70-tych rokov minulého storočia. Krosshouse je výnimočná stavba, pre ktorú máme zvláštnu slabosť. Toto výnimočné dielo sprevádzame od jeho projekčných začiatkov cez celú realizáciu.

Investičná výstavba Jarville

Útulné mestské bývanie v rodinných vilkách Jarville bol úspešný projekt. Atypická architektúra pomohla stavbe vyniknúť zo všedného radu prímestskej architektúry. Projekt sa teší veľkej obľube a silnému záujmu verejnosti.

Rekonštrukcia z garáže

Nenápadne nápaditý dom na úpätí Strážovských vrchov. Rekonštrukcia staršej garáže môže vyzerať aj naozaj štýlovo a z priestoru, ktorý chátra môže vzniknúť priestor na kreatívne bývanie.

Rodinný dom na predmestí

V mestskej atmosfére, v dizajnovom štýle, s prvkami prírody a minimalizmu. Predmestské bývanie ponúka veľa štýlov, my sme siahli po elegancii, čistých tvaroch a účelnosti. Dom spĺňa najmodernejšie štandardy technológii a skrýva v sebe logickú inteligenciu a zdravé, ultra nízko-energetické bývanie. Pretože naše riešenia, pokrývajú aj tie najnáročnejšie požiadavky.

Vytvorené a spravované spoločnosťou vector011. Informácie GDPR