K2projekt je komplexný priestor pre inováciu a spoluprácu špičkových odborníkov v oblasti projektovania. Ste jeden z nich?

U nás nájdete


  • Komplexné široké služby

  • K2projekt má pod kontrolou všetko, čo realizácia projektu vyžaduje. Spracovávame projekty pozemných stavieb vo všetkých projekčných stupňoch. Naše portfólio poskytovaných služieb v oblasti stavebníctva je široké. Profesionáli u nás majú ideálny priestor na naplnenie potrieb projektu, klienta a aj vlastnej kreatívnej realizácie.

  • Projektový manažment

  • V projektovom manažmente sme odborníci. Koordinujeme, riadime a realizujeme vaše nápady. Pripravíme pre vás ucelené riešenia. Vybudujeme pre vás profesionálny tím a spolupráce, ktoré práve potrebujete. Vaša spokojnosť je pre nás prioritou.

  • Inovácia

  • Sledujeme pre vás najnovšie trendy a neustále sa vzdelávame. Dohliadame na to, aby bol projekt vždy v súlade s aktuálnou legislatívou. Inovatívne diela vytvárame pomocou BIM softvéru, a podľa vášho zadania ponúkame komplexný alebo čiastkový projekt. Aktuálne dianie v oblasti technického a materiálneho inžinierstva máme pod dohľadom, s nami o žiadne novinky a moderné spôsoby riešenia neprídete.

  • Detaily a kvalita

  • Celistvé vnímanie projektu so zameraním na detailné spracovanie vytvára naozaj kvalitný koncept, ktorému dodávame technickú a materiálnu akosť prvej triedy. K2projekt vám poskytuje čas a priestor pre vašu kreativitu. Vy tvoríte, my sa o zvyšok postaráme. Spoločne tak vytvárame jedinečné, zaujímavé a kvalitné projekty.

  • Jednotka na trhu

  • U nás dostanete viac ako len projekt. Dlhoročná spolupráca s architektmi a ateliérmi, dôveryhodnosť klientov, dodržovanie termínov a hlavne kvalitné diela sú dôvodom, prečo sa K2projekt drží nad konkurenciou. Spokojní developeri, investori a architekti sa k nám s radosťou opätovne vracajú. Šetríme váš čas, aby ste sa mohli venovať svojim záujmom naplno.

O nás

K2projekt je na slovenskom trhu od roku 2012. Táto architektonicko-projekčná kancelária vytvára priestor pre odborníkov v oblasti poskytovania profesionálnych a kvalitných projekčných služieb. Naši klienti sú úspešní architekti, investori a developeri.

K2projekt založili traja absolventi Slovenskej Technickej Univerzity. Ich hlavnou víziou bolo priniesť na trh inováciu v projektovaní a vytvoriť priestor komplexnému pohľadu profesionálov a ich spolupráci, materiálnej i technickej kvalite, moderným nápadom a dôveryhodnosti. Od založenia firmy prešlo našimi rukami široké spektrum projektov. Každé nové zadanie nám pomohlo pri budovaní silného, stabilného a profesionálneho tímu, ktorý vám dnes ponúka ucelený a kvalitný servis. Vytvárame pre vás inšpiratívny priestor na kreativitu a nové idey pre úspešnosť a spokojnosť klientov.

Naša kancelária neustále rastie a jej cieľom je obohatiť oblasť projekčných služieb novými nápadmi. Zvyšujeme štandardy v oblasti projektovania, dbáme na aktuálne trendy, inovácie a na požiadavky zákazníka. Posuňte svoje hranice a vytvorte s nami ucelené dielo!

My

Ing. Michaela Kovárová

Projektová manažérka a koordinátorka projektov Špecialistka požiarnej ochrany

Ako každá žena mám prirodzene organizačný talent a vyvinutý cit pre detail. Svoju záľubu v organizovaní som premietla do svojej práce a svoj cit pre detail pretavujem do našich projektov.

michaela@k2projekt.sk
+421 902 434 766

Ing. Milan Kovár

Odborný a technický konzultant

Svoj čas si organizujem podľa svojich predstáv, aby som z toho čo robím mal radosť.

milan@k2projekt.sk​
+421 948 434 325

Vytvorené a spravované spoločnosťou vector011. Informácie GDPR